Rikon 2015 satnica

Download satnice (PDF)

Napomena: Zadržavamo pravo naknadne izmjene vremena i mjesta održavanja programa uslijed nepredviđenih okolnosti.
Zadnja izmjena: 07.10.2015.

Petak 9.10.2015.

Početak Mustafar (107) Endor (106) Hoth (138) Tatooine (139) Kamino Hol
18:00 Hrvoje Beljan: One, Two, Freddy’s Coming For You Nikola Serdarević: Inteligencija i kreativnost – naša, strana i umjetna Rikon LARP maraton
19:00 – 21:30
Famiglia Bonifacio
Cjelodnevni program:
Rikonska igraonica (Igranje.hr)
Treasure Hunt 2.0
18:30 Tribina: Umjetnost više od hobija – u svijetu digitalne umjetnosti, game arta i freelance ilustracije Mihael Novosel: Alegorija u Gospodaru prstenova
19:00 Marko Pejnović: Transhumanizam i tehnološki singularitet
19:30 Pterry kviz
20:00 Anime/Manga Quiz Tribina: Postseksualnost – seksualnost budućnosti (Benini, Prijić-Samaržija, Serdarević) Dodjela književne nagrade Artefakt uz performans
20:30
21:00 Akustični koncert: Dragana i Matija (hol)
21:30
22:00 Modni SF i F kviz Špek, svjetionik, Eurocon – Barcelona 2016.
22:30 Rikon geek aukcija David Rajlić: Podjela na SF i fantasy… 22:30 – 00:30 Dru
23:00
23:30 X-Files kviz
0:00 SF vs. F: Igra debatiranja
0:30
1:00 Kraj programa

 

Subota 10.10.2015.

Početak Mustafar
(107)
Endor
(106)
Hoth
(138)
Tatooine
(139)
Kamino Hol
13:00 Rikon LARP maraton

14h-16h
Pobuna

16h-18h
StarTrek: Tethys

18h-20h
Star Wars: Endor

20h-22h
Love is blue

Rikon Fireside Gathering
(13:00-19:00)

Prezentacije igara:
Star Wars: The Card Game (15:00-19:00)
Velos CCG turnir (16:00)
Star Wars X-Wing Miniatures Game (19:00-23:00)

Cjelodnevni program:
Rikonska igraonica (Igranje.hr)
Treasure Hunt 2.0

15:00 Krešimir Težak: Povijest video igara 501st Legion – gdje se snovi izmijenjuju sa stvarnošću (prezentacija) Predstavljanje romana: Fluminati “Flumen obscura”
15:30 Lorena Zec: Arkham Asylum
16:00 Kviz Udruge Igranje.hr Sandrino Požežanac: Znanstveno-fantastična stvarnost
16:30 Filip i Boris Bradarić: Robotika, ovo je samo početak! Kviz: Kinganje i kingovsko prigovaranje
17:00 Kwizard of Oz Trials by combat
(Dvorište 16:30 – 18:00)

Maid Caffe by Sumimasen
(The Desert 16:00 – 21:00)

17:30 Zvonimir Peranić: O početku vremena Ivana Delač: Povratak Dosjea X – što, kada, i ima li smisla?
18:00 Milena Benini: Neki novi alieni
18:30 Mladena Funtek: Iza scena originalnih Zvjezdanih ratova Cosplay Fashion show
19:00 Promocija romana “Noćni vlak za Dukku” Danijela Bogdanovića Mihajlo Vitezović: Deset godina Festivala srpskog filma fantastike + projekcije filmova
19:30 Marko Fančović: Ratovi zvijezda – korijen, stablo i plodovi
20:00 GUFF Aukcija
20:30 Daniel Antunović: Darth Vader, heroj, a ne zločinac!
21:00 Raphael Bene: Današnja i buduća sučelja u neurorehabilitaciji Sukob pet kraljeva – finale
21:30 Star Wars fan kviz
22:00 Predstavljanje roleplay konvencije “ZaKon igre” Demian Vokši: The Walking Dead Rijeka
22:30 Izvlačenje nagrada TranSFerzala
23:00 Dodjela nagrada za Cosplay (Hol)
23:30
0:00 Anime Music Quiz La Guerra de las Galaxias
0:30
1:00 After party u Beertiji (01:00 – 04:00)

 

Nedjelja 11.10.2015.

Početak Hol Igraonica Dvorište
11:00 Razne igre Borilačke vještine i mačevanje spužvastim oružjem – Jonathan Yoe
11:30
12:00 Radionica izrade vilinskih krila
12:30
13:00 Radionica: Stvori svoj modni svijet Radionica izrade Star Wars ukrasa

13:30
14:00
14:30 Death Star Piñata