Rikon 2016 raspored programa

Download rasporeda programa (PDF)

Napomena: Zadržavamo pravo naknadne izmjene vremena i mjesta održavanja programa uslijed nepredviđenih okolnosti.
Zadnja izmjena: 14.10.2016.

Petak 14.10.2016.

Početak Orrery (107) Torture chamber (106) Library (138) Chapel (139) Game zone Hol Početak
18:00 Sanjin Blažinić – Vanzemaljski oblici života – Slični nama ili potpuno različiti? Hearthstone:
Rikon Fireside Gathering turnir(1. kat)
Cjelodnevni program:

Ministarstvo magije: Horcrux Hunt (početak u 19h)

Erste tražilica:
Pop-culture Star Wars

Star Wars Kinect Dance Off

18:00
18:30 Martin Gašparić: Metloboj kroz stoljeća 18:30
19:00 Ida Križaj Leko: Arhitektura u budućem vremenu 19:00
19:30 Marko Fančović: Čudne priče koje i danas odjekuju 19:30
20:00 Fullmetal Alchemist kviz: Brotherhood & Sacred Star of Milos 20:00
20:30 1980’s SF filmski kviz 20:30
21:00 Thomas Olde Heuvelt: Predstavljanje romana “Hex” i Q&A Cjelodnevni program:

Jonathan Yoe CSI Rikon: Muder at the Con
(Armory)

Room escape: Virus laboratorij
(Laboratorij)

Igranje.hr igraonica

Warmachine i Hordes

Tetris turnir

19:00
Beta test igara: “Harvest” i “How to lose friends and piss people off”

21:00
21:30 Dodjela književne nagrade Artefakt (Udruga 3.zmaj) Ultimativni geek kviz i Jeopardy Rikon geek aukcija 21:30
22:00 22:00
22:30 Horor kviz Ivan Kranjčević: Europske SF konvencije 22:30
23:00 Mauro Lacovich: Terapijski učinak priča 23:00
23:30 Josip Demeter: Čudesne zvijeri 23:30
0:00 Random superjunački kviz 0:00
0:30 0:30
1:00 Kraj programa 1:00

Subota 15.10.2016.

Početak Orrery (107) Torture chamber (106) Library (138) Chapel (139) Game zone Hol Početak
15:00 Daria Keršić: “Moć albiura” Mirko Karas: Nema toga što Švabo ne može napraviti – 50. godina Raumpatrouille Orion Bojan Ekselenski: Supernova i Udruga Zvijezdana prašina Cjelodnevni program:

Terrible Creations larp maraton (Armory)
(i prijave na štandu udruge TC)

Igranje.hr igraonica

Dicey – Lands of Middle Earth

Tetris turnir

Arcadia Tenebra

16:30
Warmachine i Horde

17:00
Beta test igara: “Harvest” i “How to lose friends and piss people off”

18:00-23:00
Room escape: Virus laboratorij
(Laboratorij)

Star Wars Hrvatska: Force training 15:00
15:30 Ivan Kranjčević: Worldcon & Eurocon 15:30
16:00 Ninjutsu prezentacija 16:00
16:30 Iva Silla: Vještice u Hrvatskoj Josip Ćirić: “Fallout i filozofija” 16:30
17:00 Sandrino Požežanac: Maketa Hogwartsa: od nacrta do čarolije Ivan Tolić: Lightsaber borba – sedam tradicionalnih formi mačevanja

Sketchmeet: Inktober (Chill zone)

Trial of combat – Witcher izdanje

17:00
17:30 17:30
18:00 Thomas Olde Heuvelt: Horror Worldbuilding radionica Davorin Horak: Novo u Solarisu! Ministarstvo magije: Natjecanje u Metloboju 18:00
18:30 Josip Demeter: Harry Potter studio London Svemirske (i još neke) katastrofe – kviz 18:30
19:00 Natjecanje: Napiši kratku horor priču! Cosplay Fashion Show 19:00
19:30 Milena Benini: Quo vadis, SF? 19:30
20:00 Matija Antešić: Vodič kroz Aurbis za Dragonborne Marvel VS DC kviz Cjelodnevni program:

Star Wars Kinect Dance Off

Trial of the Elements (treasure hunt)

 

20:00
20:30 Josip Ćirić: Forever Jung: arhetipovi u ZF i horroru 20:30
21:00 Nikola Serdarević: Što čitanje čini našem mozgu 21:00
21:30 Harry Potter Kviz Sandrino Požežanac: Darth Vader 101: Izrada kostima 21:30
22:00 Daniel Antunović: Tko je ovdje lud? – osobine ličnosti povezane s uživanjem u horroru 22:00
22:30 Predstavljanje zbirki priča Istrakon 2016 “Igra pričina’” i FFK 2016 “Arheološke priče” 22:30
23:00 Dodjela nagrada za najbolji Cosplay (Hol) 23:00
23:30 Trial of Knowledge: Witcher kviz Interaktivna umjetnost: Kviz o video igrama 23:30
0:00 0:00
0:30 0:30
1:00 After party u Beertiji (01:00 – 04:00) 1:00

Nedjelja 16.10.2016.

Početak Orrery (107) Hol
11:00 Mala škola “Požar nije šala”: animirani film i radionica Bojanka s Medom Štedom

Radionica: Origami

Radionica: Oslobodite kućnog vilenjaka!

Fotkaj se sa Stormtrooperom i Medom Štedom!

11:30
12:00
12:30
13:00 Jonathan Yoe: Borilačke vještine i mačevanje spužvastim oružjem

Star Wars Hrvatska: Force training i mačevanje svjetlosnim mačevima

13:30
14:00 Kraj programa