Rikon 2017 raspored programa

Download rasporeda programa (PDF)

Napomena: Zadržavamo pravo naknadne izmjene vremena i mjesta održavanja programa uslijed nepredviđenih okolnosti.

Zadnja promjena: 3.10.2017

PETAK 6.10.2017

POČETAK LIBRARY (107) TREASURY (106) NEST (139) LABORATORY (138) HOL GAME ZONE LARP ROOM
18:00 18:00
18:30
RAFAELA BOŽIĆ: ZEMLJA SRETNIH – SOVJETSKA KNJIŽEVNA UTOPIJA
IGOR RENDIĆ I TAMARA CRNKOVIĆ: PREDSTAVLJANJE FANZINA ERIDAN
18:30
19:00
TWIN PEAKS KVIZ
DAVID DUBROVIĆ: ELEKTRONIKA U COSPLAYU
19:00
PRVI KAT: Pathfinder Society Organized Play
(19:00 – 00:00)
19:30
ZMAJSKI TRIVIA KVIZ
MARKO FANČOVIĆ: POLA STOLJEĆA KONTROVERZI U ZNANSTVENOJ FANTASTICI
19:30
20:00
INGEBORG FUELPP: VIDJETI NEVIĐENO: Korištenje inovativnih AV metoda u produkciji i montaži SF filmova
IV. RIKON GEEK AUKCIJA
20:00 Tražilica: Horcrux Hunt (početak u 20h)
20:30
HRVOJE SILIĆ: OBJEKTIVIZACIJA ŽENA I SEKSIZAM U GAMING INDUSTRIJI
20:30
Cjelodnevni program:
Rikonska igraonica (Igranje.hr)
21:00
TOMISLAV TERZIĆ: WARP I DRUGI DRIVE(OVI)
Q&A S EMMOM NEWMAN
IVAN ŽALAC: KOLABORATIVNA LARP RADIONICA
21:00
21:00 – 23:00 Obitelj Andersson
21:30
B-FILMOVI KVIZ
21:30
22:00
ANTONIJA MEŽNARIĆ: ZMAJ, DJEVA, ZMAJOSEK
22:00
22:30
EMMA I PETER NEWMAN: KAKO NASTAJE PODCAST
MIRKO KARAS, IRENA RAŠETA, MAJA ŠKVORC: DOMAĆI SF U TUĐINI – PREDSTAVLJANJE ENGLESKIH PARSEKA
RAPTURE KVIZ
22:30
23:00 23:00
23:30
ULTIMATELY RANDOM TV TRIVIA KVIZ
NARUTO/SOUL CALIBUR NATJECANJE
23:30
0:00 0:00
0:30 0:30
1:00 KRAJ PROGRAMA

 

SUBOTA 7.10.2017

POČETAK LIBRARY (106)
TREASURY (107)
NEST (139)
LABORATORY (138)
HOL GAME ZONE LARP ROOM
15:00
MARKO MLINAR: F&ST: FantaSTikon i Super H. I. K.
IRENA RAŠETA I MONIKA TRESK: SRETAN 40. ROĐENDAN SFERAKONE!
15:00
RADIONICA ZGEEKAJ TORBU (početak u 16h)
RADIONICA: D&D ZA POČETNIKE (početak u 17h)
RADIONICA ORIGAMI ZMAJEVA (početak u 17h)
Cjelodnevni program: Murder! Tent room escape (od 15:00)
15:00 – 17:00 Izbor vođe pohoda
15:30
RADIONICA GALLIFREYANSKOG PISMA
15:30
16:00
GoT KVIZ
KAD PROJEKT ZAPNE (KNJIŽEVNA RADIONICA S PETEROM NEWMANOM)
SREBRENKA PEREGRIN: LEGENDE I MITOVI GoT-a
16:00 Tražilica: Eldritch Horror Quest (Početak u16h)
16:30
ARGENT HELLION: ATHARON (KONKVEST)
16:30
PRVI KAT: Pathfinder Society Organized Play
(15:00 – 01:00)
17:00
LOVRO NOLA: PROCES IZRADE VIDEOIGARA I GDJE SE EDUCIRATI
KNJIGO, VAN IZ MOJE GLAVE! (KNJIŽEVNA RADIONICA S EMMOM NEWMAN)
TOMISLAV BERONIĆ: PREDSTAVLJANJE KNJIGE PETA DIMENZIJA
17:00
17:00 – 19:00 Singularnost
17:30
MAJA ŠKVORC: DRAGON’S TREASURE I DRAGON’S PRIZE
17:30
18:00
KLAUDIJA PALJAR: ODGOJ VJEŠTICA I ČAROBNJAKA U HRVATSKOJ
MARKO TOMINIĆ: SAINT KOTAR
18:00
COSPLAY FASHION SHOW
Metloboj (početak u 18h)
18:30
SABINA STEPIĆ: JESU LI VIDEOIGRE PRIJE BILE BOLJE?
EMMA NEWMAN: UMIJEĆE ČITANJA
18:30
Cjelodnevni program Radionica: Umijeća srednjovjekovnog čovjeka
19:00
ŽIVKO KONDIĆ I KRISTINA BILOTA: FANTASTIČNA ILUSTRACIJA
SO SAY WE ALL! – BATTLESTAR GALACTICA KVIZ
19:00
19:30
DAMIR MEDVED: ETIKA ROBOTIKA, UMJETNA INTELIGENCIJA (AI), KOLAPS KOMPLEKSNIH DRUŠTAVA
19:30 DODJELA ARTEFAKTA
Cjelodnevni program: Rikonska Igraonica (Igranje.hr)
20:00
HARRY POTTER KVIZ
PETER NEWMAN: ČAVRLJAJTE S PISCEM
VANESA UJČIĆ-OŽBOLT: EKSTRASOLARNI PLANETI
20:00
20:30 20:30
21:00
SANJIN BLAŽINIĆ: GENETSKI INŽENJERING SUPERLJUDI
TRIBINA: LARP: VIŠE OD IGRE
IGOR MILKOVIĆ: DISTOPIJA – SPEKULATIVNA FIKCIJA ILI STVARNOST
WIBBLY WOBBLY KVIZ
21:00
GUFF AUKCIJA
21:30 21:30
22:00
QUBE KVIZ – FANTASTIC FAN EDITION
IVAN MARIČIĆ: PORTRETIRANJE ŽENSKIH LIKOVA U HARRY POTTERU SERIJALU
VESNA KURILIĆ: PREDSTAVLJAJE ROMANA IZAZOV KRVI
22:00
22:30
DANIJEL ŠTRIGA: UNIVERZALOVA UNIVERZALNA ČUDOVIŠTA
22:30

Cjelodnevni program: Czech Games Edition

CGE: Codenames turnir (početak u 18h)

23:00
VEDRAN VIVODA, MATIJA NAGY, ALEKSANDAR ZEMUNIK: IZRADA IGARA I HRVATSKI STUDIJI
23:00 DODJELA COSPLAY NAGRADA
23:30
ULTIMATE NERD KVIZ
IVANA DELAČ: JE LI SVIJETU DOISTA POTREBNO JOŠ DOSJEA X?
 FULLERVERSE KVIZ 23:30
0:00 0:00
0:30 0:30
1:00 AFTER PARTY U BEERTIJI

NEDJELJA 8.10.2017

HOL LARP ROOM
POČETAK
11:00
RADIONICA: ORIGAMI ZMAJEVI
RADIONICA: ZGEEKAJ TORBU
11:00 – 12:30 Alkimirova kuća
11:30
12:00
RADIONICA: FANTASTIČNE ZVIJERI
PATHFINDER DJEČJI PROGRAM (od 11h do 14h)
12:30
13:00
RADIONICA: VILINSKA KRILA
METLOBOJ (početak u 13h)
13:30
14:00 KRAJ PROGRAMA