Rikon 2018. raspored programa (mobilna verzija)

Desktop verzija rasporeda

petak, 5.10.2018.

107 106 138 139 Igraonica LARP Room
18:00
18:00 – 19:00

Psihologija bajki

  • Lahorka Jurčić
  • Predavanje
  • Hrvatski

18:00 – 19:30

Iza svakog heroja stoji dobar bard: opjevavanje junačkih i manje junačkih djela

  • Gorana Družeta
  • Vesna Kurilic
  • Radionica
  • Hrvatski

18:30
18:30 – 19:30

Samoorganizacija: produktivnost i prokrastinacija

  • Višnja Željeznjak
  • Predavanje
  • Hrvatski

19:00
19:00 – 20:00

Mačevi i vračevi – visoki, niski i svi ostali

  • Marko Fančović
  • Predavanje
  • Hrvatski

19:00 – 20:00

3d u kospleju

  • Bogdan Čurguz
  • Predavanje
  • Hrvatski

19:30
19:30 – 21:00

Ogledalce, ogledalce, koji je fandom najljepši na svijetu

  • Antonija Mežnarić
  • Predavanje
  • Hrvatski

19:30 – 20:00

Futuricon – Eurocon 2020 u Rijeci

  • Nela Dunato
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

20:00
20:00 – 21:00

Njam njam kviz

  • Nika i Tamara Gržeta i Debeuc
  • Tamara Debeuc
  • Kviz
  • Hrvatski

20:00 – 21:00

Sraz “gledatelja”: nove tehnologije i aktivnost gledatelja danas

  • Boris Ružić
  • Predavanje
  • Hrvatski

20:00 – 21:00

Artist Talk & Drawing Games

  • Živko Kondić
  • Zeddartha N/A
  • Panel
  • English

20:00 – 23:50

Prvenstvo Hrvatske u CGE igrama (SuperHIK) (kvalifikacije)

  • Gordan Radobolja
  • Board/card game
  • Hrvatski

21:00
21:00 – 22:00

Fantomski svjetovi Sunčevog sustava

  • Danijel Štriga
  • Predavanje
  • Hrvatski

21:00 – 22:00

Predstavljanje stripa Mr. Joe i Strip Čitaonice Mrkli Mrak

  • Vjeran Juhas Piro
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

21:00 – 23:00

LARP Love Is Blue

  • Terrible Creations
  • Larp
  • Hrvatski

21:10
21:10 – 22:10

Living spaceships, tea masters and galactic empires: exploring the universe of Xuya

  • Aliette de Bodard
  • Predstavljanje
  • English

21:15
21:15 – 22:15

Filmski screenshot kviz

  • Irena Petranović
  • Kviz
  • Hrvatski

22:00
22:00 – 23:30

Fandomski kviz

  • Antonija Mežnarić
  • Vesna Kurilic
  • Kviz
  • Hrvatski

22:15
22:15 – 23:15

Hobi +1: Biznis na kreativni pogon

  • Igor Rendic
  • Panel
  • Hrvatski

22:20
22:20 – 23:20

Gluma u kospleju

  • Bogdan Čurguz
  • Predavanje
  • Hrvatski

22:30
22:30 – 23:30

Rikon geek aukcija

  • Hrvoje Beljan
  • Igra u prostoru
  • Hrvatski

subota, 6.10.2018.

107 106 138 139 Hol Igraonica LARP Room
15:00
15:00 – 16:00

Tko je našao staklenu cipelicu?

  • ljiljana došen
  • Radionica
  • Hrvatski

15:00 – 16:00

Starfinder RPG – osnove sustava i settinga

  • Zrinka Znidarčić
  • Predavanje
  • Hrvatski

15:00 – 16:00

Šabloni u kospleju

  • Bogdan Čurguz
  • Predavanje
  • Hrvatski

15:00 – 16:00

LOTR kviz

  • Lada Božić
  • Dubravko Bogović
  • Kviz
  • Hrvatski

15:00 – 22:05

Olifantgames (SuperHIK)

  • Oliver Stanojkovic
  • Board/card game
  • Hrvatski

15:30
15:30 – 18:00

Carcassonne SuperHIK turnir

  • Antonela Madunić
  • Board/card game
  • Hrvatski

15:30 – 18:00

Napravi svoju igru i odmah ju isprobaj!

  • Terrible Creations
  • Radionica
  • Hrvatski

16:00
16:00 – 17:00

Sraz svjetova: vodeni vs. pustinjski planet

  • Vanesa Ujčić Ožbolt
  • Predavanje
  • Hrvatski

16:00 – 17:00

FMV – Full Motion Video – povijest i najveće prekrasnoće video igara koje su filmovi!

  • Zvonimir Barać
  • Predavanje
  • Hrvatski

16:00 – 17:00

Horror movie quiz

  • Edi Šikić
  • Kviz
  • Hrvatski

16:00 – 16:30

Bardovsko natjecanje – dodjela zadataka

  • Gorana Družeta
  • Vesna Kurilic
  • Igra u prostoru
  • Hrvatski

16:00 – 17:00

Fantastični origami

  • Lovro Žmak
  • Radionica
  • Hrvatski

16:30
16:30 – 17:30

Asistivna tehnologija i komunikacija mislima

  • Miroslav Vrankic
  • Predavanje
  • Hrvatski

16:30 – 22:30

Quattro formaggi

  • Sven Nemet
  • Board/card game
  • Hrvatski

17:00
17:00 – 18:00

Movie soundtrack kviz

  • Dubravko Bogović
  • Lada Božić
  • Kviz
  • Hrvatski

17:00 – 18:00

Building worlds, building characters – književna radionica s Aliette de Bodard

  • Aliette de Bodard
  • Radionica
  • English

17:00 – 18:00

Aleksandar Žiljak: Ndanabova djeca – promocija romana

  • Aleksandar Žiljak
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

17:00 – 19:00

Prvenstvo Hrvatske u CGE igrama (SuperHIK)

  • Gordan Radobolja
  • Board/card game
  • Hrvatski

17:30
17:30 – 18:30

Stvarna i virtualna stvarnost / Real and virtual reality

  • Ingeborg Fülepp
  • Predavanje
  • Hrvatski

18:00
18:00 – 19:00

Guo Jingming — najslavniji fantasy pisac za kojeg nikad niste čuli

  • Milena Benini
  • Predavanje
  • Hrvatski

18:00 – 19:00

90s anime kviz

  • Mojca Brenko-Puzak
  • Kviz
  • Hrvatski

18:00 – 19:00

Globe Larptrotters

  • Ivana Delač
  • Panel
  • Hrvatski

18:00 – 19:00

Cosplay – Prejudging

  • Maja Abramović
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

18:30
18:30 – 20:00

Harry Potter i duh brkatog kaplara

  • Aleksandar Žiljak
  • Predavanje
  • Hrvatski

19:00
19:00 – 20:00

Galaktički ratovi i/ili galaktička kooperacija: Mogućnosti civilizacijskih sudara

  • Tomislav Miletić
  • Predavanje
  • Hrvatski

19:00 – 20:00

Virtualna socijalizacija – studija slučaja vokaloida Hatsune Miku

  • Iva Brcic
  • Predavanje
  • Hrvatski

19:00 – 19:30

Artefakt

  • Antonija Mežnarić
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

19:00 – 23:30

Mystery Marathon (SuperHIK) (kvalifikacije)

  • Gordan Radobolja
  • Board/card game
  • Hrvatski

19:00 – 21:00

Autobusna postaja

  • Terrible Creations
  • Larp
  • Hrvatski

19:10
19:10 – 19:40

“Autorske bure” s Milenom Benini – Rijeka 2020 – Europska prijestolnica kulture

  • Milena Benini
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

19:30
19:30 – 20:00

Bardovsko natjecanje – izvedba

  • Gorana Družeta
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

20:00
20:00 – 21:00

QUBE QUIZ – SuperHik Edition

  • Igor Milković
  • Kviz
  • Hrvatski

20:00 – 21:00

AI – Art, Creativity, Ethics, Prospects

  • Damir Medved
  • Predavanje
  • Hrvatski

20:00 – 21:00

Iza paravana Game designa

  • David Kelečić
  • Predavanje
  • Hrvatski

20:00 – 20:45

Cosplay – Fashion Show

  • Maja Abramović
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

20:30
20:30 – 21:00

Predstavljanje: Hangar 7

  • Davorin Horak
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

21:00
21:00 – 22:30

Ultimate Nerd Quiz

  • Nika Dvoravić
  • Kviz
  • Hrvatski

21:00 – 22:00

Fanovska očekivanja vs autorske “obaveze”

  • Aliette de Bodard
  • Panel
  • English

21:00 – 22:00

Westworld Kviz

  • Lucija Tancer Mihoković
  • Kviz
  • Hrvatski

21:00 – 22:00

Pristupačnost videoigara: Kako osobe s invaliditetom igraju videoigre

  • Sabina Stepić
  • Predavanje
  • Hrvatski

22:00
22:00 – 23:00

Harry Potter kviz

  • Josip Demeter
  • Kviz
  • Hrvatski

22:00 – 23:00

Uvjetovanje i ovisnosti o igrama

  • Hrvoje Silić
  • Predavanje
  • Hrvatski

22:00 – 23:00

Cybernetics: Što niste znali da želite znati o kibernetici

  • Nikola Serdarević
  • Predavanje
  • Hrvatski

22:00 – 22:30

Cosplay – Dodjela nagrada

  • Maja Abramović
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

22:00 – 0:00

LARP Harry Potter: Mračna vremena

  • Terrible Creations
  • Larp
  • Hrvatski

22:30
22:30 – 23:30

Problematičnost mikrotransakcija u videoigrama

  • Sabina Stepić
  • Predavanje
  • Hrvatski

23:00
23:00 – 0:00

Kviz “Written & directed by Quentin Tarantino”

  • Sandra Maljavac
  • Samir Zulić
  • Kviz
  • Hrvatski

23:00 – 0:00

Fanovski uratci, vol.2

  • Ivana Delač
  • Predavanje
  • Hrvatski

nedjelja, 7.10.2018.

107 106 138 Hol Igraonica LARP Room
11:00
11:00 – 12:30

Čarobne kutijice

  • Valerija Strutinskaja
  • Radionica
  • Hrvatski

11:30
11:30 – 13:45

Ljubičasti planet

  • Jelena Uher
  • Radionica
  • Hrvatski

12:00
12:00 – 13:00

Fantastični svijet lutaka u hrvatskom animiranom filmu

  • Božidar Trkulja
  • Predavanje
  • Hrvatski

12:00 – 13:00

Orehovićeva bajka

  • ljiljana došen
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

12:00 – 14:05

Radionica dječjih društvenih igara i Čovječe ne ljuti se

  • Lovro Žmak
  • Tea G
  • Radionica
  • Hrvatski

12:00 – 13:30

LARP Alkimirova kuća

  • Terrible Creations
  • Larp
  • Hrvatski

12:10
12:10 – 16:00

Quattro formaggi

  • Sven Nemet
  • Board/card game
  • Hrvatski

12:30
12:30 – 13:30

Čudesne Zvijeri

  • Josip Demeter
  • Radionica
  • Hrvatski

12:30 – 15:10

Mystery Marathon (SuperHIK) (finale)

  • Gordan Radobolja
  • Board/card game
  • Hrvatski

13:00
13:00 – 14:00

Udruga Valinor

  • Bogdan Čurguz
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

13:00 – 14:00

Gravity Falls kviz

  • Igor Rendic
  • Tamara Crnkovic
  • Kviz
  • Hrvatski

13:00 – 14:30

Jet Pack

  • Valerija Strutinskaja
  • Radionica
  • Hrvatski

13:00 – 15:00

Terraforming Mars SuperHIK turnir

  • Antonela Madunić
  • Board/card game
  • Hrvatski

13:05
13:05 – 15:35

Force training Board Game prezentacja

  • Vjeran Skurjeni
  • Board/card game
  • Hrvatski

14:00
14:00 – 15:00

Ratovi zvijezda: problematika žanra

  • Kristina Gudlin
  • Predavanje
  • Hrvatski

14:00 – 15:00

Feminizam u hrvatskom SF-u

  • Mihaela-Marija Perković
  • Milena Benini
  • Maja Škvorc
  • Panel
  • Hrvatski

14:00 – 15:00

HC Elder Scrolls Kviz

  • Matija Antešić
  • Kviz
  • Hrvatski

14:00 – 15:00

Metloboj

  • Josip Demeter
  • Igra u prostoru
  • Hrvatski

15:00
15:00 – 16:00

Ledeni kviz

  • Ivana Tulić
  • Antonija Mežnarić
  • Kviz
  • Hrvatski

15:00 – 16:00

Igre u nastavi

  • Tomislav Nazifović
  • Predavanje
  • Hrvatski

16:00
16:00 – 17:00

Samopromocija za kreativce

  • Nela Dunato
  • Predavanje
  • Hrvatski

16:00 – 17:00

The Force Awakens in You – Tradition, Science or Fantasy

  • Vjeran Skurjeni
  • Predavanje
  • Hrvatski



Call for Speakers powered by Sessionize.com





icon-company


icon-blog


icon-linkedin


icon-other


icon-twitter