Rikon 2019. – Raspored programa

Pogledaj mobilnu verziju

petak, 4.10.2019.

  1. 19:30
  2. 20:00
  3. 20:30
  4. 21:00
  5. 21:30
  6. 22:00
  7. 22:30
  8. 23:00
  9. 23:30
  10. 0:00
  11. 0:30

Deckard 107

19:00 — 60 min

Jean Giraud Moebius – vizualni otac cyberpunka

  • Marko Fančović
  • Predavanje
  • Hrvatski

20:10 — 60 min

Cyberpunk – Modeliranje tijela i uma

  • Toni Crispiatico
  • Predavanje
  • Hrvatski

21:20 — 60 min

Zle korporacije

  • Antonija Mežnarić
  • Predavanje
  • Hrvatski

22:30 — 60 min

Cyberpunk i moderna medicina

  • David Rajlić
  • Predavanje
  • Hrvatski

23:40 — 60 min

Patnje mladog replikanta

  • Mirko Karas
  • Predavanje
  • Hrvatski

Alita 106

20:00 — 60 min

Cyberpunk, space opera and monkeys: a chat with Gareth L. Powell

  • Igor Rendic
  • Gareth L. Powell
  • Predstavljanje
  • English

21:00 — 60 min

Rikon geek aukcija

  • Hrvoje Beljan
  • Igra u prostoru
  • Hrvatski

22:10 — 60 min

He-Man i gospodari svemira

  • Danijel Štriga
  • Predavanje
  • Hrvatski

23:20 — 90 min

Quotes Jeopardy Tournament

  • Lada Božić
  • Dubravko Bogović
  • Kviz
  • Hrvatski

Leeloo 138

19:00 — 120 min

Spisateljska igraonica

  • Maja Škvorc
  • Radionica
  • Hrvatski

21:00 — 60 min

Kako žene lete u nebo

  • Srebrenka Peregrin
  • Predavanje
  • Hrvatski

22:10 — 60 min

Cyber-retuširanje profilnih slika

  • Nela Dunato
  • Radionica
  • Hrvatski

Neo 139

19:30 — 60 min

Strava kviz filmova strave i užasa

  • Ivana Tulić
  • Kviz
  • Hrvatski

20:40 — 60 min

SyFy Channel Kviz

  • Iva Pavlic
  • Kviz
  • Hrvatski

21:50 — 60 min

"Nešto je tu off" filmski kviz

  • Irena Petranović
  • Kviz
  • Hrvatski

23:00 — 90 min

Ukulele Soundtrack Quiz

  • Vesna Kurilic
  • Kviz
  • English

Hol

19:00 – 0:40

Cosplay Bingo

  • Antonija Mežnarić
  • Igra u prostoru
  • Hrvatski

Igraonica

19:00 – 23:00

Magic: the gathering release event

  • Zrinko Baričević

19:05 – 0:45

Demo CGE igara

  • Sandro Blasich
  • Stolna društvena igra
  • Hrvatski

21:00 – 0:00

Trapwords turnir by CGE

  • Sandro Blasich
  • Stolna društvena igra
  • Hrvatski

LARP Room

19:30 — 60 min

Cyberpunk Rules!

  • Mihaela-Marija Perković
  • Radionica
  • Hrvatski

21:00 — 120 min

Singularnost

  • Terrible Creations
  • Larp
  • Hrvatski

subota, 5.10.2019.

  1. 15:30
  2. 16:00
  3. 16:30
  4. 17:00
  5. 17:30
  6. 18:00
  7. 18:30
  8. 19:00
  9. 19:30
  10. 20:00
  11. 20:30
  12. 21:00
  13. 21:30
  14. 22:00
  15. 22:30
  16. 23:00
  17. 23:30
  18. 0:00
  19. 0:30

Deckard 107

15:00 — 60 min

Session 0: Let them Bleed

  • Filip Lončar
  • Predavanje
  • English

16:10 — 60 min

Psihodelici i izmijenjena stanja svijesti

  • Ratko Martinović
  • Predavanje
  • Hrvatski

17:20 — 60 min

Solaris u zagrljaju Krakena

  • Davorin Horak
  • Milena Benini
  • Panel
  • Hrvatski

18:30 — 90 min

ALIEN – 40 godina kasnije

  • Marko Ivšinović
  • Predavanje
  • Hrvatski

20:00 — 60 min

"Bookshelf Quirks" iliti zašto je sasvim ok ne čitati Kerouaca

  • Igor Milković
  • Predavanje
  • Hrvatski

Alita 106

15:00 — 35 min

How to invent games

  • Silvio Budicin
  • Predavanje
  • Hrvatski

15:40 — 60 min

Pathfinder 2nd edition – uvod u osnove sustava

  • Zrinka Znidarčić
  • Predavanje
  • Hrvatski

16:50 — 60 min

Monkey quiz

  • Hrvoje Beljan
  • Kviz
  • English

18:00 — 60 min

Učenje bez muke

  • Anto Malbasic
  • Predavanje
  • Hrvatski

20:15 — 60 min

Kako videoigre utječu na igrače?

  • Sabina Stepić
  • Predavanje
  • Hrvatski

21:20 — 60 min

Hiro Protagonist i Marîd Audran u cybersvemiru

  • Milena Benini
  • Predavanje
  • Hrvatski

22:30 — 90 min

Moralna kriza buducnosti ili God tools / Monkey heads

  • Sandro Fanelli
  • Predavanje
  • Hrvatski

Leeloo 138

15:50 — 60 min

SPOILERS! – Kviz

  • Koviljka Lazar
  • Kviz
  • Hrvatski

17:00 — 60 min

Cosplay prejudging

  • Antonija Mežnarić
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

18:00 — 90 min

Harry Potter Kviz

  • Josip Demeter
  • Kviz
  • Hrvatski

19:40 — 60 min

Writing Science Fiction: Your Questions Answered

  • Gareth L. Powell
  • Radionica
  • English

20:50 — 60 min

Projekcija kratkog filma Slice of Life

  • Alexander Floyd
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

22:00 — 60 min

There and Back Again – lokacije gdje se snimao Gospodar Prstenova i Hobbit

  • Sonja Batušić
  • Predavanje
  • Hrvatski

23:00 — 60 min

Suvremeni oblici igre

  • Matija Vigato
  • Predavanje
  • Hrvatski

Neo 139

15:00 — 90 min

Kviz o Bungou Stray Dogs, anime seriji, sve 3 sezone

  • Ema Fančović
  • Kviz
  • Hrvatski

16:30 — 90 min

Klimagedon is NOW

  • Sandro Fanelli
  • Predavanje
  • Hrvatski

18:00 — 90 min

SKviz legendarni kviz by SkON

  • SkONovci smo mi
  • Tilen Hedžet
  • Kviz
  • Hrvatski

19:40 — 60 min

Urban fantasy kviz

  • Igor Rendic
  • Tamara Crnkovic
  • Kviz
  • Hrvatski

20:50 — 90 min

Ultimate Nerd Quiz (Nika Edition)

  • Nika Dvoravić
  • Kviz
  • Hrvatski

22:30 — 60 min

True Soundtrak quiz

  • Dubravko Bogović
  • Lada Božić
  • Kviz
  • English

23:40 — 60 min

My name is Keanu

  • Hrvoje Beljan
  • Igra u prostoru
  • Hrvatski

Hol

15:00 – 23:00

Cosplay Bingo

  • Antonija Mežnarić
  • Igra u prostoru

15:30 — 60 min

Random Ukulele Encounter

  • Vesna Kurilic
  • Predstavljanje
  • English

16:00 – 23:00

Konovska križaljka

  • Marin Rukavina
  • Igra u prostoru
  • Hrvatski

16:30 — 90 min

Cyberpunk Body Painting

  • Nela Dunato
  • Radionica
  • Hrvatski

20:30 — 30 min

Artefakt

  • Antonija Mežnarić
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

21:00 — 60 min

Cosplay show

  • Antonija Mežnarić
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

23:00 — 60 min

Dodjela cosplay nagrada

  • Antonija Mežnarić
  • Predstavljanje
  • Hrvatski

Igraonica

16:00 – 22:30

SoulCalibur VI: Burning Soul Tournament

  • Crouch Guard
  • Igra u prostoru
  • Hrvatski

16:05 – 22:05

Magic: the gathering release event

  • Zrinko Baričević
  • Borna Bilandžija
  • Stolna društvena igra
  • Hrvatski

16:10 – 19:10

Domains Horror Roleplaying System Quickstart Playtest

  • Filip Lončar
  • Igra u prostoru
  • English

17:00 – 20:00

Lady Blackbird – Pustolovine u steampunk svemiru!

  • Danijel Štriga
  • Stolna društvena igra
  • Hrvatski

18:00 – 21:20

Pathfinder 2nd edition – RPG game

  • Zrinka Znidarčić
  • Stolna društvena igra
  • Hrvatski

LARP Room

15:00 — 90 min

Kako snimiti film u sat vremena

  • Ana Miljanić
  • Juraj Belošević
  • Radionica
  • Hrvatski

16:30 — 120 min

Cyberpunk Rules!

  • Mihaela-Marija Perković
  • Radionica
  • Hrvatski

18:30 — 60 min

Kosti, kocke, kartoline i mrki brci

  • Srebrenka Peregrin
  • Radionica
  • Hrvatski

20:00 — 120 min

Battlestar Galactica: Freighter 212

  • Terrible Creations
  • Larp
  • Hrvatski

22:00 — 120 min

Rezidencija

  • Terrible Creations
  • Larp
  • Hrvatski

Vanjski prostor

16:00 – 19:00

Radionica Bujinkan Ninjutsu ratničke vještine

  • Bujinkan Budo Rijeka
  • Radionica
  • Hrvatski

16:30 — 60 min

Metloboj

  • Josip Demeter
  • Igra u prostoru
  • Hrvatski

nedjelja, 6.10.2019.

  1. 11:30
  2. 12:00
  3. 12:30
  4. 13:00
  5. 13:30
  6. 14:00
  7. 14:30

Hol

11:00 — 120 min

Fantastični origami

  • Lovro Žmak
  • Maša Dunatov
  • Radionica
  • Hrvatski

Igraonica

11:00 — 60 min

Čudesne Zvijeri

  • Josip Demeter
  • Radionica
  • Hrvatski

11:30 — 75 min

Polijećemo na Mjesec

  • Valerija Strutinskaja
  • Radionica
  • Hrvatski

12:30 — 60 min

Rune

  • Josip Demeter
  • Radionica
  • Hrvatski

13:30 — 90 min

Napravi svoje čudovište

  • Valerija Strutinskaja
  • Radionica
  • Hrvatski

LARP Room

12:00 — 60 min

Šuma Zlodrva

  • Terrible Creations
  • Larp
  • Hrvatski

13:00 — 60 min

Svemirska stanica "0p45n05t"

  • Terrible Creations
  • Larp
  • Hrvatski

Call for Speakers powered by Sessionize.com



icon-company


icon-blog


icon-linkedin


icon-other


icon-twitter